Solarna markiza zaciemniająca SSS

Przyjemnie chłodne i zaciemnione poddasze nawet w upalne dni? To możliwe!

Nowoczesna i funkcjonalna solarna markiza to doskonałe rozwiązanie, jeśli szukasz sposobu na zachowanie komfortu termicznego nawet podczas bardzo gorącego lata. Markiza skutecznie blokuje promienie słoneczne zanim dotrą do szyby, chroniąc pomieszczenie przed nagrzaniem. Trwała i odporna tkanina z poliestru zapewni odpowiedni poziom zaciemnienia, abyś mógł wypoczywać w dowolnym momencie dnia.

Solidna konstrukcja aluminiowa, która idealnie wkomponuje się w dowolne pokrycie dachowe.

Materiał

Markizy solarne zaciemniające cechują się wysoką trwałością oraz wieloletnią bezawaryjnością, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Odporna na ekstremalne warunki tkanina oraz lakierowane aluminium zapewniają długotrwałe użytkowanie bez uszczerbku na walorach estetycznych. Markizy solarne zaciemniające mogą być montowane nawet w wymagających pomieszczeniach. Wyposażone są w boczne szyny z aluminium oraz górną obudowę, które doskonale dopasują się do połaci dachu.

Gwarancja

VELUX to produkty zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby mogły służyć bezproblemowo przez wiele lat. Użyte materiały i komponenty spełniają rygorystyczne normy jakości. Wszystkie markizy i zdalnie sterowane rolety zewnętrzne VELUX do montażu na oknach dachowych objęte są gwarancją na 5 lat. Gwarancja VELUX nie wpływa na Twoje prawa wynikające z przepisów prawa (gwarancja przed 1.07.2023 = 3 lata).

ROSBUDEX - dachy Skierniewice